فینیشرهای بتون با قالب لغزنده

پنج شنبه, 22 شهریور 1397 ساعت 04:06

 

فینیشرهای پخش بتون ویرتگن، جهت انجام عملیات بتن­ ریزی و پخش رویه ی بتنی جاده­ ها با حجم ترافیک و بار زیاد و دیگر مناطق ترافیکی مانند باند پرواز و مسیر تاکسی (taxiway) هواپیما در فرودگاه­ها کاربرد دارد. کاربردهای  دیگراین دستگاهها در اموری همچون تولید مستمر و یکپارچه­ پروفیل­های بتونی تولید شده در محل مانند آب­گیرها (canivo)، کانال های زهکشی، موانع ایمنی یا جدول­های نیوجرسی در ساخت جاده­ ها دارد. ماشین­ آلات خشک­ کن سطوح، سطح نهایی یکپارچه­ ای از بتون را ایجاد می­کنند. 

  کاربردهای پروفیل­های یکپارچه

  مدل­های فینیشر بتونی کوچک که در بتن­ ریزی افست کار می­کنند، امکان تولید پروفیل­های متنوع و مختلف بتونی را ایجاد میکند. قالب لغزنده را می توان در سمت چپ یا در سمت راست دستگاه نصب کرد که با شرایط خاص مانند سازگاری با شرایط ترافیکی در محل ساخت و ساز سازگار باشد. سیستم­های هوشمند با قابلیت تغییرسریع، این دستگاه­ها را قادر به انجام کارهای مختلف در یک روز می­کند که باعث افزایش تنوع کاری و میزان بهره­ وری دستگاه می­شود.

  کمک به ایمنی ترافیک: موانع ایمنی بتنی از حوادث و تصادفات جدی به طور موثری جلوگیری می­کند.

 ساخت جاده با رویه ی بتنی با کیفیت بالا

  جاده­ های با رویه های بتنی بسیار با دوام هستند. تنش فشاری فوق العاده بتون مانع از تغییر فرم بتن بواسطه­ بار ترافیکی، حتی در ترافیک­های بسیار سنگین می­شود. چنین سطوح بتنی که نیاز به مقاومت در برابر بارهای بسیار زیاد در هر روز دارند با فینیشرهای بتونی ویرتگن تا عرض کاری 16 متر سنگفرش شده و سطح آن صاف و یکدست می­شود.

 

  
مدل عرض پخش  حداکثر ارتفاع پخش قدرت موتور pdf محصول 
SP25  سری 13SP  2.5m- حداکثر  2m  118kW-160PS  ddf
sp250

قالب بیرونی : 1800mm

قالب داخلی : 2500mm

قالب بیرونی 1300mm

قالب داخلی 400mm

74kW-99PS ddf

 

فرم درخواست محصول مشتری جدید

 

 

 

خواندن 1939 دفعه

WATGER-9